Poradce Petržela v Baníku vadí a asi skončí. Majitel chce přivést nejméně čtyři ověřené hráče

Chvost prvoligového peletonu patří nováčkovi z Ostravy, který během léta usiloval o Hronka i Hubínka, ale žádný z hráčů Baník posílit nechtěl.

Poradce Petržela v Baníku vadí a asi skončí. Majitel chce přivést nejméně čtyři ověřené hráče

Aktuálně se hovoří o předčasném konči Radima Kučery. Majitel Václav Brabec však požaduje exznojemského stratéga za perspektivního kouče a minimálně s ním chce dokončit podzim...

"Nejsem přítelem nicneřešících krátkodobých rozhodnutí. I Olomouci se vyplatilo trenéra Jílka podržet. Uvidíme po podzimu," citoval Deník Sport slova ostravského vlastníka.

Jistý je zimní příchod posil. Brabec nastínil, že v pauze hodlá přivést alespoň čtyři osvědčené borce, kteří by šestnáctému týmu ligy okamžitě pomohli. "Osm bodů je málo, ale sestoupit rozhodně nechceme. Děláme maximum, abychom přivedli nejméně tři, čtyři ověřené hráče. Vím ale, jaká je situace na trhu. Nebude to snadné," pokračoval ve Sportu Brabec.

Pavel Novotný: Řepka lže, peníze ze sparťanské kasy byly použity na autobus plný prostitutek

Tomu aktuálně radí bývalý kouč áčka Vlastimil Petržela, jenž se však v dotyčné roli necítí a vypadá to, že skončí. "Je to pro mě trápení a nenaplňuje mě to. Radši jsem na hřišti. Já navíc nemůžu do ničeho v týmu mluvit. Hráčům neradím a na tréninky už radši ani nechodím, jak jsem to na začátku sezony dělával. Všude jsem vadil, takže se scházím s panem Brabcem v Kroměříži v jeho hotelu," objasnil bývalý kormidelník Sparty, Slavie či Zenitu Petrohrad.

Nahradit by ho mohl bývalý československý reprezentant a zakladtel hráčské agentury Zdeněk Nehoda. Ten už se nalézá v roli poradce a jeho pravomoce se zřejmě ještě zvýší. "Určitá užší spolupráce se možná rýsuje," uzavřel pětašedesátiletý rodákk z Hulína, jenž je mistrem Evvropy z roku 1976.

S Delim jim to nevyšlo, teď klub Kucky, Bera, Ďuricy a Hubočana myslí na Ngadeua