Pařížský režisér Pastore? 4 velké evropské kluby už znají jeho cenu

Rozjetý lídr Ligue1 z pařížského Parku princů, který tento týden ustanovil nový ofenzivní rekord základních skupin Ligy mistrů, ustanovil cenu, za jakou je ochoten prodat argentinského špílmachra Javiera Pastoreho.

Pařížský režisér Pastore? 4 velké evropské kluby už znají jeho cenu

Bývalý záložník italského Palerma či argentinského Huracánu by mohl být umístěn na lednový trh a to z toho důvodu, aby si jeho francouzský zaměstnavatel pomohl ohledně finančního fait play.

Ambice na změnu dresu může projevovat i samotný hráč, neboť k tomuto datu odehrál ve francouzské nejvyšší soutěži jen 386 minut čistého času (čtyři starty v základu přetavil ve tři góly) a v Lize mistrů dokonce jen 37 minut. Vytížení si určitě představoval větší.

List Tuttosport napsal, že vedení PSG je ochotno prodat kolegu Verrattiho, Cavaniho, Mbappého a spol. za 20 milionů eur (celek sídlící pod Eiffelovkou si ho v roce 2011 pořídil za 42 milionů eur).

Osmadvacetiletý svěřenec kouče Unaie Emeryho, jenž hraje v zemi galského kohouta svou sedmou sezonu v řadě, by mohl mít celou řadu možností. V La Lize má být cílem pro Sevillu, v Serii A, kterou už dobře zná, o něm zase přemýšlí probuzený Inter Milán, kam by ho rád přivedl Luciano Spalletti.

Určitě však nelze podceňovat ani silné kluby v Premier League a jednou z reálných možností je tedy přesun na ostrovy, kde byl v minulosti spojován s Chelsea a Liverpoolem.

Historii si nekoupíte. Míří do finále Ligy mistrů dva „prázdné“ kluby?