Věděli jsme, co budou Klokani hrát, říká brankář Liberce. Přesto jeho tým nevyhrál

Věděli jsme, co budou Klokani hrát, říká brankář Liberce. Přesto jeho tým nevyhrál

Slovan Liberec remizoval v Ďolíčku na hřišti Bohemians 1905 0:0 a nebýt gólmana Slovanu, tak bychom bývali viděli pravděpodobně minimálně jeden gól. Brankář Slovanu Ondřej Kolář byl prostě proti.

Kolář zářil celý zápas, měl však světlou chvíli, hlavně když vyrazil střelu Jindřiška. A v zápase si navíc prý natáhl sval, a to když dělal zákrok na střelu z přímého kopu.

„Jsme spokojení, kde se pohybujeme. Ale abychom mohli podzim hodnotit ještě líp, tak si musíme počkat na poslední zápas s Olomoucí,“ prozradil protagonista utkání v Ďolíčku. 

Mluvil i o očekávání před zápasem. Jestli Bohemians Liberecké překvapila? "Ani ne, věděli jsme, co budou hrát. Že na nás nalezou, že nás budou presovat. Čekal jsem přestřelku, ne že to skončí nula nula. Za remízu můžeme být spokojenější, Bohemka měla asi víc šancí. I když my měli taky něco, kdyby to Radim Breite v první minutě trefil, asi bychom se uklidnili a přidali další góly," řekl Kolář.

Rozpovídal se i o případném odchodu trenéra Trpišovského. "Doufáme, že zůstane. Trenér nás výborně připravuje, máme i skvělou partu. Myslím si, že se to odráží na hřišti, máme výsledky. Byla by obrovská škoda, kdyby odešel," pochválil svého kouče Ondřej Kolář.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.