Rarita! V nemocnici neskončil žádný hráč, nýbrž kouč Mladé Boleslavi

Rarita! V nemocnici neskončil žádný hráč, nýbrž kouč Mladé Boleslavi

Občas se hráč na hřišti zraní a je převezen na nosítkách do nemocnice. Větší rarita je však to, že se do špitálu převeze pasivní aktér zápasu, jako například trenér. To se stalo ještě před pátečním zápase Mladé Boleslavi na Dukle.

Dušan Uhrin mladší, hlavní trenér středočeského klubu, totiž od čtvrtka trpí nevolnostmi a dočasně ho zastupuje jeho asistent Petr Čuhel, jenž tým vedl i v utkání na Dukle. Dvakrát se mu ale nedařilo - Dukla vyhrála 4:1.

Před zápasem však hráče postihla smutná zpráva. Hlavní kouč Uhrin byl totiž ještě před zápasem odvezen do nemocnice. Co přesně se mu ale stalo?

„Měl respirační problémy, v pátek musel do nemocnice, dostal antibiotika a lékař mu nařídil sedmidenní klid. Další podrobnosti se dozvíme v nejbližších dnech,“ prozradil tiskový mluvčí "Bolky" Jiří Koros.

Mladé Boleslavi se nepodařil hlavně začátek zápasu, po šesti minutách bylo totiž skóre 2:0 ve prospěch Pražanů. „Myslel jsem si, že nás to ještě víc stmelí. Na nic se ale nechci vymlouvat, vůbec jsme nezvládli začátek,“ zhodnotil úvod utkání Uhrinův asistent Čuhel.

„Je to jiné, ale ne nezvyklé. Nesváděl bych na to. Přeju si, aby byl Dušan co nejrychleji zdravý,“ řekl Čuhel o situaci v klubu ohledně trenéra. „Vše probíhalo stejně. Asistenti spolupracují, vědí co a jak. Myslím, že nás to neovlivnilo. Nevím jak ostatní, ale já to v hlavě neměl,“ řekl pro změnu útočník Přikryl.

(zdroj: idnes.cz)


Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.