Z tábora Karviné: Mám v mobilu asi padesát esemesek, že druhý gól byl z ofsajdu

Z tábora Karviné: Mám v mobilu asi padesát esemesek, že druhý gól byl z ofsajdu

Sobotní utkání mezi Karvinou a Ostravou doprovázely emoce, především pak v závěru. Baník pět minut před koncem otočil na 2:1 a hosté si stojí za názorem, že se tak stalo z ofsajdu. Po zápase volil kouč Lubomír Vlk vhodná slova, aby nikoho nepobouřil, zatímco autor první branky Wágner soptil.

První poločas změnu stavu nenabídl. Hráči obou celků nastupovali po změně stran s bezbrankovým skóre. V šedesáté minutě se ale prosadil Wágner, který vykřesal naději na tři body. Ta se ale rozplynula o tři minuty později, kdy srovnal Poznar a pět minut před koncem otočil skóre Baroš.

„Mám v mobilu asi padesát esemesek, že druhý gól byl z ofsajdu," prohlásil po zápase karvinský trenér Lubomír Vlk. „Jedna věc je, že se nám to nestalo poprvé, že jsme ztratili vedení, ale druhá věc je, co se na hřišti dělo. Myslím si, že jsme toho pro to, abychom si minimálně bod odvezli, udělali dost,“ pokračoval obránce Marek Janečka.

V návalu emocí padala silná slova a hráči hostujícího týmu se jen stěží krotili. „Bohužel některé věci ovlivnit nemůžeme. Jsme nešťastní a flustrovaní. Je na to jedno přísloví, Silnější pes… ale obsahuje vulgární slovo, tak ho neřeknu,“ dodal Janečka.

Jedinou branku Karviné obstaral Tomáš Wágner, který byl shodou okolností i u poslední branky, která znamenala bodovou ztrátu. „Zpracovával jsem si balón a kopl mě do nohy. Možná pomezní to mohl vidět, když stojí tři metry od toho. Mohli jsme to zvládnout, bohužel. Ostrava udělala všechno pro to, aby vyhrála. Není moc o čem mluvit,“ dodal někdejší útočník Jablonce či Plzně.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.