Naše hra je neurovnaná. Zejména finální fázi máme špatnou, štve Hovorku

Naše hra je neurovnaná. Zejména finální fázi máme špatnou, štve Hovorku
OBSAHUJE OHLASY

Slavná Sparta zažila na hanáckém Andrově stadionu další podzimní zklamání. Přesně v polovině soutěže je až na páté pozici s dvoubodovou ztrátou na čtvrtý Liberec a dvoubodovým náskokem na šesté Bohemians 1905.

Z půdy druhého celku prvoligového peletonu si mohlo slavné "S" odvézt více, to by ovšem musel reprezentant Václav Kadlec proměnit své příležitosti...

"Byl to vyrovnaný zápas, v druhé půli hodně otevřený, s šancemi na obou stranách. Bohužel, Sigma jednu proměnila, my žádnou. Jen já spálil dvě," posteskl si bývalý hráč Eintrachtu Frankfurt či Midtjyllandu.

Ještě hůře mluvil po závěrečném hvizdu stoper David Hovorka, jenž uznal, že si body více zasloužil nováček HET ligy, jehož úspěšně vede bývalý sparťanský asistent Václav Jílek...

"Sigma se na utkání připravila očividně lépe než my. Hrála kombinačně, nebála se a z toho pramenily její šance, z nichž jednu proměnila," chválil nedělního protivníka bývalý střední obránce Slovanu Liberec, Hradce Králové či Viktorie Žižkov, jenž se vrátil na Letnou v úvodu letošního roku a půl roku se ještě vracel po zranění.

Rozlučka s ligovým rokem 2017 proběhne proti Mladé Boleslavi a pak se v Generali aréně čekají další výrazné změny, protože Spartu přehrávají i týmy s xkrát nižšími rozpočty. O zázemí nemluuvě. "Olomouc hraje útočný, atraktivní fotbal. My se o něj také snažíme, ale nejde to. Zejména finální fázi máme špatnou. Naše hra je neurovnaná, nemáme se, čeho chytit," smutnil čtyřiadvacetiletý kolega Štětiny, Costy, Vatajelua a spol., jenž nosí na zádech číslo 8.

Olomoucký dirigent Houska: Hráč by měl zvážit každou nabídku

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.