Strhující devítigólový thriller i potupný debakl 1:10. Pět nejbláznivějších zápasů v ČFL

Sedmnáct odehraných kol během podzimní části nabídlo v ČFL všechny možné typy zápasů. Včetně takových, nad kterými diváci jen nechápavě kroutili hlavami. Ale ne snad proto, že by sledovali nezáživnou partii bez fotbalového koření. Důvodem byl průběh zápasu. Na podzim bylo ve třetí nejvyšší soutěži k vidění několik takových utkání. Příkladem budiž nevídaná přestřelka v Brozanech či nekompromisní demolice v podání hráčů Domažlic. Portál eFotbal.cz sestavil výběr pěti těch bláznivých podzimních zápasů.

Štěchovice - Čížová 4:3

Tři týdny jsme nehráli doma, tak čekání fanouškům vynahradíme pořádnou kanonádou. Tohle si dost možná říkali hráči Štěchovic před zápasem sedmého kola proti Čížové. Po trefách Maruše a Batky vedli domácí po prvním poločase o dva góly a vypadalo to, že si proti nováčkovi připíší v poklidu tři body. Jenže tak jednoduché to ani zdaleka nebylo. Z druhé půle uběhlo jen šest minut a na tabuli svítilo skóre 2:2. Zápas rázem dostal zcela nový náboj.

V 73. minutě se hosté dokonce dostali do vedení. Perfektně provedený brejk Čížové bez větších problémů přetavil ve třetí gól kapitán Martin Jirouš, někdejší útočník Liberce, Sparty či Příbrami. Pak ale přišla závěrečná desetiminutovka a dva góly Štěchovic. Nejprve Sulík srovnal na 3:3 a o dvě minuty později strhl vítězství na stranu domácího celku Novák.

Střelec Chrudimi Kopecký: Ve 2. lize bychom obstáli, na všech postech máme velkou kvalitu

Sparta? Minul jsem správnou dobu, mrzí Putze. Před 2. ligou dal přednost škole a hraje ČFL