Nás jste masírovali za Karvinou celý týden, takže teď máte zase čtyři dny o čem psát, bouřil Baroš

Nás jste masírovali za Karvinou celý týden, takže teď máte zase čtyři dny o čem psát, bouřil Baroš

Emoce se dali po utkání v Edenu krájet. Baník cítil křivdu a kapitán Milan Baroš jen stěží hledal slova, která by jej nepenalizovala na více než jeden zápas. První jarní duel se Slováckem, který bude klíčový, bude sledovat z tribuny za žlutou kartu, kterou proti Slavii obdržel.

Bylo pár minut před koncem a Baník prohrával 1:2. Baroš byl v šestnácte faulován Jugasem, ale sudí Jílek penaltu nenařídil. Videorozhodčí bude k dispozici až v neděli na Letné v zápase Sparty s Mladou Boleslaví. Co by za to bývalý reprezentant dal, kdyby bylo k mání již v pátek.

„Nás jste za Karvinou masírovali celý týden, takže doufám, že teď budete mít taky čtyři dny o čem psát. Kdyby bylo k dispozici video, možná by utkání skončilo 2:2, možná ne. I rozhodčí je ale jen člověk, který dělá chyby,“ snažil se volit správná slova, aby nebyl od komise posléze pokutován.

„Kdybych měl mluvit, dostal bych trest na pět zápasů. Jeden mi stačí,“ poukazoval na žlutou kartu, kterou dostal po strkanici s Dannym. „Dostal jsem ji na pokyn pomezního,“ dodal a více se k tomu nechtěl vyjadřovat. Díky ní bude chybět Baníku v prvním duelu jara, ve kterém jeho tým svede tuhý boj se Slováckem. Záchranářská mise se odehraje bez něj, což bude pro ostravský klub zcela jistě velká ztráta.