Kdo na podzim střelecky zářil v ČFL? Přehled nejlepších kanonýrů!

Kdo na podzim střelecky zářil v ČFL? Přehled nejlepších kanonýrů!

Podzimní část ČFL je minulostí. Že na prvním místě přezimuje Chrudim s komfortním sedmibodovým náskokem před druhým Vltavínem z našeho pravidelného zpravodajství jistě dobře víte. Máte ale přehled o tom, kteří hráči v první polovině sezony střelecky nejvíc zářili a kdo tabulce kanonýrů vévodí? Podívejte se na nejlepší podzimní střelce třetiligové soutěže.

3. Lukáš Batka, 12 gólů

Jednadvacetiletý útočník se před startem letošní sezony rozhodl změnit hostování z pražské Slavie ve Štěchovicích v trvalý přestup. Už jako kmenový hráč středočeského celku zažil pro forvarda doslova snový vstup do soutěže. Na půdě jednoho z aspirantů na postup Vyšehradu se blýskl hattrickem a svému týmu zařídil překvapivé vítězství 4:0. V následujících kolech se sice odchovanec Slavie a bývalý mládežnický reprezentant trochu zasekl, ovšem následně se štěchovický útočník jedna zase začal pravidelně trefovat do černého.

Výsledkem je dvanáct podzimních branek, díky kterým Štěchovice přezimují na poklidném osmém místě. „S podzimní částí soutěže můžeme být spokojení, i když každý zápas nebyl podle našich představ. Pravda, mohli jsme mít bodů i více, ale i méně. Doufám, že na poslední výkony navážeme v jarní části,“ zhodnotil Batka vystoupení Štěchovic na klubovém webu.