Van Persie bude prodám. Zájem zatím projevuje jen Feyenoord, ale bude na něj mít?

Vedení devatenáctinásobného šampiona Süper Lig Fenerbahce Istanbul se rozhodlo příští měsíc prodat svého na tribunu odstaveného nizozemského útočníka Robina van Persieho.

Van Persie bude prodám. Zájem zatím projevuje jen Feyenoord, ale bude na něj mít?

Sporx hlásí, že se ostřílený kanonýr ocitl v Turecku na vedlejší koleji, za což může forma Roberta Soldada a Vincenta Janssena, který je v Istanbulu zapůjčen z Tottenhamu Hotspur.

Muž se 102 mezinárodními vystoupeními odehrál v dosavadním průběhu turecké ligy pouze 114 minut čistého času. Zatím neskóroval a jeho osobní statistiky jsou sezonu od sezonu horší.

Čtyřiatřicetiletý Van Persie by měl proto být nabídnut celému Starém kontinentu včetně Anglie, odkud do Süper Lig dorazil. Prozatím však nemá existovat žádná konkrétní nabídka.

Svůj zájem o bývalého snajpra Manchesteru United a Arsenal už však potvrdil Feyenoord Rotterdam. I když vše bude záviset na osobních požadavcích samotného ofenzivního borce.

"Každý ví, že na něj myslím, ale přestupový trh je teď uzavřen. Možná to vyjde v budoucnu," pronesl ještě v září kouč předního celku Eredivisie Giovanni vn Bronckhorst, který Van Persieho velmi dobře zná z národního mužstva Oranjes.

Zlatý míč pro brankáře aneb Kdo by si ho zasloužil nejvíc?