Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji

Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji

Podzimní část Moravskoslezské fotbalové ligy nabídla řadu zajímavých zápasů. Některé svoji atraktivitou ovšem přeci jen vybočily z řady. Divákům ve Vyškově jistě utkvěla v paměti přestřelka s Hodonínem, která by se neztratila ani v hokeji. V Kroměříži zase asi jen tak nezapomenou na to, jak během dvacet minut otočili skóre z 0:2 na 5:2 na hřišti Rýmařova. Bylo toho ale víc. Portál eFotbal.cz proto sestavil výběr pěti nejatraktivnějších podzimních duelů v MSFL.

Hulín - Líšeň 2:4

Že bývají zápasy úvodního kola vinou nedostatečné rozehranosti týmů většinou nudné? V Hulíně to neplatilo, během pouhých dvaceti minut tam v prvním poločase padlo hned pět branek. Po osmi odehraných minutách vedli hosté i díky vlastnímu gólu už 2:0. Hulín sice ve 20. minutě snížil, ale Líšni vrátil záhy dvougólový náskok kanonýr Pašek. Domácí nesložili zbraně a ve 26. minutě se zásluhou Dvořáčka opět dostali na dostřel. Na vyrovnání už ale Spartak nedosáhl, utkání definitivně rozhodla 80. minuta a druhý přesný zásah exligového Paška.

„Utkání ovlivnil začátek zápasu. Po dvou hrubých chybách jsme museli tým přeskupit. Když jsme dali kontaktní gól, dokázal soupeř po našich dalších chybách zase odpovědět. Z naší strany to byl nesourodý výkon. Hlavně obrana se bude muset zamyslet nad svým výkonem, pokud budeme takhle pokračovat, tak nám vstřelené góly nebudou k bodovému zisku stačit, “ láteřil po utkání kouč Hulína Jindřich Lehkoživ.