Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji

Podzimní část Moravskoslezské fotbalové ligy nabídla řadu zajímavých zápasů. Některé svoji atraktivitou ovšem přeci jen vybočily z řady. Divákům ve Vyškově jistě utkvěla v paměti přestřelka s Hodonínem, která by se neztratila ani v hokeji. V Kroměříži zase asi jen tak nezapomenou na to, jak během dvacet minut otočili skóre z 0:2 na 5:2 na hřišti Rýmařova. Bylo toho ale víc. Portál eFotbal.cz proto sestavil výběr pěti nejatraktivnějších podzimních duelů v MSFL.

Kroměříž - Otrokovice 3:2

Divácky atraktivní podívaná byla k vidění také v rámci třináctého kola. Během úvodních pětačtyřiceti minut se 275 přihlížejících diváků na tribunách kroměřížského stadionu branky nedočkalo. Hráči jim to ovšem po změně stran bohatě vynahradili. V rozmezí šestnácti minut padlo postupně hned pět gólů! 2:0, 2:1, 3:1, 3:2 - takový byl průběh. Bláznivou pasáž odstartoval v 52. minutě proměněnou penaltou kanonýr Slavie Silný a v 68. minutě ji uzavřel otrokovický Slaný.

„Mrzí mě, že jsme díky lehkovážnosti a nepozornosti po úvodní vstřelené brance dvakrát přišli o dvougólový náskok. O těsné vedení jsme se strachovali až do konce. Stejně tak škoda, že jsme nepřidali čtvrtý gól a zápas nerozhodli dřív,“ okomentoval zápas kouč vítězné Kroměříže Ivo Světlík. „Citelně nám chyběl nejlepší střelec Didier Kavumbagu. Soupeř do toho šel ve druhé půli víc a hlavně první gól naklonil zápas na jeho stranu,“ přidal otrokovický trenér Marek Sedlák.