Stoch: Jména hráčů Astany jsou pro nás dost neznámá

Slavia, jíž patří v HET lize průběžná druhá pozice, to má jasné. Pokud v Edenu s Astanou minimálně remizuje, dočká se vyřazovací fáze Evropské ligy ona. Osmadvacetiletý středopolař Miroslav Stoch však sešívanou obec ubezpečil, že na remízový výsledek se ve Vršovicích hrát nebude.

Stoch:  Jména hráčů Astany jsou pro nás dost neznámá

"Hrát na remízu je určitě nebezpečné. Navíc hrajeme doma, pevně věříme, že bude plný stadion, který nás bude hnát dopředu. Všichni chceme hrát útočně, i když prozrazovat přesnou taktiku by nebylo dobré," uvedl bývalý hráč Fenerbahce Istanbul či Paoku Soluň.

Největší nebezpečí pro pražské "S" by mělo hrozit od Patricka Twumasiho s Juniorem Kabanangou. Ti se totiž zasloužili o posledních sedm pohárových duelů kazašského šampiona. "Dá se říct, že jména hráčů Astany jsou pro nás dost neznámá, ale už jsme proti nim nastoupili v Kazachstánu. Jako celek hrají velmi dobře, jsou nebezpeční. Jejich nejlepší hráči jsou podle nás určitě útočníci Kabananga a Twumasi," pokračoval svěřenec kouče Jaroslava Šilhavého.

Sám se zatím střelecky neprosadil v žádném z podzimních zápasů, byť k tomu mnohdy neměl daleko. Přijde přerušení negativní série právě v rozlučce s první polovinou ročníku? "Samozřejmě na to myslím a pevně věřím, že přijde nějaký gól, až to bude nejvíc potřeba. Snažím se o střelbu, snažím se zakončovat, ale bohužel to zatím nepadlo. Ale nepřestávám věřit, stále se o to budu pokoušet. Jestli to padne ve čtvrtek nebo za dva měsíce, to uvidíme. Ale pevně věřím, že by to ve čtvrtek padnout mohlo. Nicméně hrajeme především jako tým, musím pomoci hlavně mužstvu, abychom uhráli takový výsledek, který nám pomůže k postupu," uzavřel kolega Necida, Deliho, Hušbauera a spol.

Zlín se hodlá loučit skalpem ruského lídra: Necháme na hřišti úplně všechno