Suma za přesun Chorého do Plzně by mohla přesáhnout 18 milionů korun

Jak zaznělo v Deníku Sport, přesun vytáhlé ofenzivní věže Tomáše Chorého ze Sigmy do Viktorie už se přiblížil. Prozradil to hráčův agent Zdeněk Nehoda.

Suma za přesun Chorého do Plzně by mohla přesáhnout 18 milionů korun

Hanácký soubor z Androva stadionu, jenž nasbíral v úvodních 16 kolech stejně bodů jako druhá Slavia, by měl transfer dvojnásobného vítěze FNL potvrdit v průběhu příštího týdne.

199 centimetrů vysoký spoluhráč Jemelky, Falty, Texla, Plška, Housky a spol., který vstřelil v letošní elitní soutěži dvě branky a zatím nenavázal na 16 gólů z uplynulého ročníku Fotbalové národní ligy, bude uvolněn na západ v Čech v rámci využití výstupní klauzule.

Ta je za odchovance Sigmy stanovena na 18 milionů korun, ovšem aktuální lídr HET ligy by mohl poslat do Olomouce ještě o něco vyšší sumu.

To vše z důvodu, aby se mohl současný dvaadvacetiletý svěřenec kouče Václava Jílka připravoat s Plzní ještě před otevřením přestupového okna.

A důvod? Hlavní trenér Pavel Vrba se tak mohl rozhodnout, jestli si novou akvizici v kádru ponechá, nebo bude odeslán na půlroční hostování jinam.

Kdo všechno na Hané nezahájí jaro? Polom, Obročník, Linhart, Štěrba či Romero