Sparťan Mandjeck na adresu, jež spoléhá na Hlouška a kde na jaře neuspěl Necid?

Sparťan Mandjeck na adresu, jež spoléhá na Hlouška a kde na jaře neuspěl Necid?

Jedním z hráčů soudobého letenského áčka, jehož další budoucnost v Generali aréně a na Strahově je ohrožena, má být také Georges Mandjeck, jenž přitom dorazil do české metropole teprve letos v létě.

Během podzimní části zasáhl osmadvacetiletý kamerunský reprezentant do deseti duelů HET ligy, s tím, že během osmi pobytů v základní sestavě a 668 odehraných minutách neskóroval.

Necelou půlhodin odehrál svěřenec Andrey Stramaccioniho také v MOL Cupu, ze kterého se Sparta poroučela a další dvě vystoupení si připsal v neúspěšných pohárových kláních s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Celkem tedy naskočil do 13 duel.

Středopolař, jehož přímými konkurenty jsou Sáček, Mavuba či do Liberce odložený Vácha, by mohl zamířit k severním sousedům do polské Ekstraklasy.

Média totiž spekulují o tom, že by ho ráda přetáhla do svého kádru Legia Varšava, která v polské nejvyšší soutěže obhajuje primát a nyní je v tabulce na průběžné druhé pozici za Górnikem Zabrze. Její defenzivní oporou je exslávista Adam Hloušek.

Pražské "S" si bývalého hráče Stuttgartu, Kaiserslauternu, Rennes, Auxerre, Mét či Kayseri pořídilo za 1,3 milionu eur. Za jakou sumu ho asi bude ochotno uvolnit?

Nejlepší střelec slovenské ligy dráždí zájemce z Nizozemí, Belgie i Ruska

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.