Trpišovského láká i druhá strana Prahy. Půjde ve stopách Nezmara?

Trpišovského láká i druhá strana Prahy. Půjde ve stopách Nezmara?

Jindřich Trpišovský byl celý podzim spojován s případným angažmá ve Spartě, ta ale zatím Andreu Stramaccioniho neodvolala a do jednání s Trpišovským tak zatím s největší pravděpodobností nevstoupila. 

Jenže židle se nyní propadá i pod koučem Slavie Jaroslavem Šilhavým, jenž na podzim taktéž zklamal. Na vedoucí Plzeň ztrácí hodně bodů a nepostoupil ze skupiny Evropské ligy. A i ona se údajně zajímá o kouče Trpišovského, který by Šilhavého mohl nahradit.

Je dost možné, že bude mít Trpišovský v zimě výběr, zda-li bude vést Spartu nebo Slavii. Do Slavie jej v případě odvolání Šilhavého bude lákat Jan Nezmar, nový sportovní ředitel sešívaných, jenž nedávno vyměnil křeslo právě v Liberci za kancelář v Edenu.

„V tuto chvíli to beru tak, že v Liberci určitě pokračuju,“ řekl však v pátek Trpišovský. „Ale stoprocentní pravděpodobnost ve fotbale není nikdy," dodal úspěšný trenér Slovanu. Jestli si Trpišovský v Liberci vykoučoval lepší angažmá a bude novým trenérem jednoho z pražských S zatím nevíme, pravděpodobně se o tom však rozhodne ještě letos.