Posily pro probuzenou Příbram? Nechceme nic dramatického, jen dva či tři hráče, hlásí Csaplár

Exligová Příbram sice nevstoupila do Fotbalové národní ligy zrovna přesvědčivě, nicméně v listopadu vyhrála všechny duely, do nichž nastoupila a i díky této sérii nakonec přezimuje na třetí příčce tabulky s pouhou dvoubodovou ztrátou na vedoucí Opavu.

Posily pro probuzenou Příbram? Nechceme nic dramatického, jen dva či tři hráče, hlásí Csaplár

Známému kouči Josefu Csaplárovi se tak nakonec u Litavky povedlo zažehnat hrozící blamáž. "Co se týká bodů a vstřelených i obdržených branek, jsme na tom přesně tak, jak jsme si zasloužili. Chtěl jsem mít více bodů, ale bohužel nepřišly. S kvalitou hry je však na mé straně spokojenost. Celou dobu jsem tvrdil, že je jen otázkou času, než naše výkony přinesou také body," uvedl na webu fnliga.cz bývalý stratég Slavie, Liberce či Viktorie Žižkov, jenž už si vyzkoušel trenérský chleba také ve Spojených arabských emirátech.

Bylo těžké poskládat tým, který spadl o soutěž níž a opustila ho spousta důležitých hráčů? "Neumím říct, zda to bylo těžké, či lehké. Pro mě je to práce i vášeň. Pokud něco milujete, tak neřešíte, jestli je to těžké, nebo lehké. 16 hráčů se prodalo, zůstal jen Jarda Tregler a brankář Boháč. Já jsem si ani žádné hráče do Příbrami nepřivedl, všechny si je přivedl buď Jarda Starka nebo šlo o hráče z dorostu a juniorky. Jedinou výjimkou je útočník Dan Černý, který však dlouhodobě bojuje se zraněním. Spíše jsme řešili, koho jsem nechtěl, aby sem přišel. Jinak jsem mu řekl, že to v dané chvíli stačí," pokračoval nadřízený Skácela, Tarczala, Grajciara či Zápotočného.

Na čem bude v zimní přestávce pracovat nejvíce? "Hlavně si chceme hodně odpočinout, protože jsme dost trénovali a náš způsob hry byl velmi náročný. Dále pak zpevňovat návyky a herní způsob, který jsme hráli již na podzim," doplnil na webu fnliga.cz kouč, jenž pochopitelně přemýšllí i o nových tvářích. "Jsou určití hráči, kteří by nás zajímali. Nechceme však nic dramatického, dva, možná tři hráče, těžko říct. Chceme se soustředit na fotbalisty, které tam teď máme. To je priorita," uzavřel pětapadesátiletý kormidelník, který se s podzimní části rozloučil devíti výhrami, dvěma remízami a pěti prohrami. To vše při skóre 26:16.

Teplice pátrají po stoperovi, ale na Hubníka to nevidí. S Fillem se rozcházejí na penězích