Julius „Lavi“ Lavický se vrací! A ještě letos

Julius „Lavi“ Lavický se vrací! A ještě letos

Chcete vidět v akci nejslavnějšího fotbalistu pražského Vyšehradu Julia Lavického, hrdinu dnes už kultovního seriálu Vyšehrad? Pak máte jedinečnou šanci stihnout to ještě do svátků a trochu vypadnout z předvánočního shonu. Lavi se totiž vrací na scénu!

Jeho mateřský klub SK Slavoj Vyšehrad totiž slaví 110 let od svého založení a herec Jakub Štáfek alias Lavický se stane jednou z hlavních postav slavností.

Ty vypuknou na domácím trávníku Slavoje v neděli 17. 12. od 12 hodin a potrvají až do večera. Všichni fandové vyšehradské legendy se mohou těšit na nabitý sportovní program, který začne předzápasem týmu TOP Real Praha proti výběru sázkové kanceláře Chance. V tomto atraktivním předzápase fanoušci uvidí třeba takové osobnosti jako je David Suchařípa či Ladislav Hampl a chybět nebudou ani fotbalová esa Luděk Stracený, Jan Rajnoch či Mario Lička.

V hlavním zápase pak vběhnou na trávník od 14:00 slavné legendy Slavoje. Mezi nimi samozřejmě nemůže chybět hlavní hvězda tohoto roku, Julius Lavický alias Lavi. Na oslavu 110letého výročí své existence si ale Slavoj nevybral právě snadného soupeře. Tím totiž nebude nikdo jiný než výběr legend AC Sparty Praha, takže všechny návštěvníky čeká stoprocentně napínavý a nervy drásající zápas až do poslední minuty!