Casillas sedět nehodlá a rychle chce pryč. Které 2 kluby Premier League sondují situaci?

Mistr světa i Evropy z let 2008, 2010 a 2012 Iker Casillas má před sebou druhý přestup kariéry. Během ledna 2018 se údajně pokusí převléknout dres a po Realu Madrid a Portu ho čeká profesionální štace s pořadovým číslem 3.

Casillas sedět nehodlá a rychle chce pryč. Které 2 kluby Premier League sondují situaci?

Jak už jsme psali minimálně dvakrát, velezkušená legenda Bílého baletu přišla na Estádio Do Dragao během podzimu o pozici jedničky a protože ve svém věku nemá v úmyslu přijmout roli náhradníka, chce pryč.

Od 1. října Casillas nechytal za portské draky žádný ligový duel (poslední byl proti Sportingu Lisabon) a mezi třemi tyčemi portugalského obra se představil jen 17. listopadu v pohárovém utkání proti Portimonense (3:2).

"Hráči vědí, jaká jsou stanovena pravidla. Vyžaduji, aby do toho šli každý týden naplno. Nedokážu přivřít oči, když na trénincích nepracují na požadované úrovni," uvedl webem sme.sk citovaný kouč Sérgio Conceicao.

Před šestatřicetiletým strážcem svatyně by se mohlo otevřít vícero možností. Jednak by se mohl vrátit do La Ligy, kterou důvěrně zná, nebo by mohl vyzkoušet dobrodružství v Premier League, v níž nikdy nepůsobil.

V souvislosti s ostrovním fotbalem píše server abola.pt o dvou seriózních zájemcích - Newcastlu United, který vede Benítez a Liverpoolu, jehož realizačnímu týmu vládne Klopp.

Do konce roku 2017 a do startu zimního transferové okna zbývají aktuálně vedoucímu celku Primeira Ligy ještě čtyři duely s Guimaraesem, Marítimem, Rio Ave a Ferreirou.

Wengerův respekt jako v sumu by pohřbil fotbal