Velký přestup Kadeřábka? Před branami Hoffenheimu přešlapují Leicester a Juventus

Velký přestup Kadeřábka? Před branami Hoffenheimu přešlapují Leicester a Juventus

Pětadvacetiletý český reprezentant Pavel Kadeřábek se stal lednovým cílem pro Leicester City, jenž se po pěti duelech bez prohry drží na osmé příčce Premier League.

List The Sun píše, že Lišky z King Power Stadium soupeří o podpis exsparťanskéh obránce s Juventusem Turín. A v jeho souvislosti se uvádí částka okolo 7 milionů euer, což je pro oba soky hratelné. Výstupní klauzule je však o devět milionů eur více.

Kadeřábek hraje stabilně bundesligu od roku 2015. V minulé sezoně pomohl svému chlebodárci k pátému místu v nejvyšší německé soutěži a ač zatím u našich západních sousedů neskóroval (branka za rezervu Hoffenheimu se nepočítá), před pár dny asistoval u vítězné branky se Stuttgartem.

Report z Apeninského poloostrova hlásí, že šéf Leicesteru Claude Puel měl na onom utkání skata, který se na třicetinásobnéh reprezentanta své země zaměřil podrobně.

Pražský rodák s nevyčerpatelnou kapacitou plic je ale i na seznamu Staré dámy, která se snaží osvěžit své mužstvo a omlazení potřebuje zejména v defenzivní řadě.

Trio hráčů Barcelony, kteří si v lednu nejspíše sbalí svých pět švestek a zamíří jinam

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.