Pastore ví, kde je jeho místo. I proto uvažuje o návratu do Itálie

Pastore ví, kde je jeho místo. I proto uvažuje o návratu do Itálie

Javier Pastore po příchodu velkých hvězd do Paris St. Germain zůstává pravidelně na lavičce a v lednu zřejmě požádá vedení francouzského giganta o přestup. Vrátit by se mohl do Itálie, zájem mají ale i celky ze Španělska.

Javier Pastore sice už téměř odehrál porci minut, kterou dostal k dispozici loni, ve Francii ale příliš spokojený není. Po příchodech Neymara a Kyliana Mbappého je jasné, že na jaře moc dalších příležitostí nedostane.

Argentinský ofenzivní hráč tak chce odejít a v lednu si bude moci vybírat ze spousty nabídek. Zájem má Valencia či Atlétiko Madrid, větší pravděpodobností je ale návrat na Apeninský poloostrov.

Bývalý hráč Palerma by nově mohl oblékat dres Interu Milán, který v Itálii bojuje o Scudetto. Jelikož ale Inter nejdříve musí nějakého hráče prodat, nabízí se výměna za Joaa Mária. Portugalského hráče chce právě pařížský gigant a Inter za něj bude požadovat právě Pastoreho.

Zástupci Interu už se v jednom z milánských hotelů sešli s agentem Argentince a pokud nenastane žádný problém, mohl by se osmadvacetiletý ofenzivní záložník po necelých sedmi letech vrátit do Serie A.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.