Prezident Realu přiznal, že podepsat Neymara by nebyl špatný nápad. Co na to Ronaldo?

Prezident Realu přiznal, že podepsat Neymara by nebyl špatný nápad. Co na to Ronaldo?

Cristiano Ronaldo patří již přes deset let k nejlepším hráčům planety, bez debat se zapíše i do historie tohoto sportu. Problém je v jeho temperamentu, neboť chce být neustále nejlepší a konkurenci nesnáší moc dobře, o to hůře, když může být vedle něj v týmu. Již před lety to bylo poznat po příchodu Garetha Balea z Tottenahmu, nyní by mu mohl konkurovat Neymar.

Brazilská hvězda přestoupila v létě za rekordní sumu z Barcelony do PSG, ale proslýchá se, že se necítí v Ligue 1 dobře. Již před časem z jeho úst zaznělo, že je francouzská nejvyšší soutěž o dost méně kvalitní než ta španělská. V kabině to občas vře a několik týdnů se spekuluje o jeho návratu na Pyrenejský poloostrov.

Kouč Barcelony Ernesto Valverde nedávno v médiích připustil, že by se jeho návratu nebránil, ale zdá se, že v případě ochodu z PSG bude vytoužená adresa trochu jiná. Dokonce se bude jednat o hořkou pilulku pro fanoušky katalánského giganta, neboť Neymar je spojován s Realem Madrid.

Prezident Bílého baletu Florentino Pérez se rozpovídal i tentokrát a bylo očividné, že by rád Neymara ulovil. „Podepsat Neymara? Není to špatný nápad. Měl by tu větší možnost vyhrát Ligu mistrů. Real je klubem, který skvělým hráčům dává to, co potřebují,“ prohlásil Pérez.

To samo sebou nenechalo klidného Ronalda, který je na San Bernabéu stále útočníkem číslo jedna. Při zvídavých dotazech novinářů však zachoval klidnou hlavu. „Pokud je to možné, vedení to zkusí uskutečnit. Ale není to něco, co by záviselo na mě. Nejsem ten, kdo má klub na starosti. Uvidíme…,“ prohlásil Ronaldo v nepříliš dobrém rozpoložení a dál se na toto téma nechtěl vyjadřovat.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.