Suárez: Real a boj o titul? Mnohem víc mě děsí Atlético nebo Valencie

Suárez: Real a boj o titul? Mnohem víc mě děsí Atlético nebo Valencie

Hvězdný argentinský kanonýr Lionel Messi zahodil penaltu, přesto Barcelona deklasovala La Coruňu a vede ligu o šest bodů. Takový je scénář po šestnáctém kole španělské nejvyšší soutěže. Katalánský gigant zatím vládne na pyrenejském poloostrově, ale co Real? Dle slov Suáreze se boje o titul ani nezúčastní.

Bílý balet má po víkendové výhře 5:0 nad Sevillou 31 bodů, ale jeden zápas ještě k dobru. I tak mu ale Barcelona ukazuje záda, neboť doposud během podzimu nasbírala 42 bodů. Mezi odvěkými rivaly jsou zatím vklíněné dva kluby, Valencia a Atlétiko Madrid. Uruguayský útočník Luis Suárez se domnívá, že do hry o titul již španělský královský klub nepromluví.

„Real si teď smlsnul na Seville, ale v lize vidím v boji o titul jiné soupeře. Real už do konečného součtu podle mě moc nepromluví,“ kousal verbálně Suárez, který patří mezi nejlepší střelce LaLigy. Ještě před pár lety kousal raději napřímo, ale na Camp Nou se dost usměrnil a začal více bojovat za tým.

„Vyhráli velkým rozdílem, uspěli doma, ale nemyslím si, že by letos na titul měli. Mnohem víc mě teda děsí Atlétiko nebo Valencie, kteří na nás v tabulce dorážejí. Já jsem rád, že se nám zatím daří a umíme se soustředit i na zápasy, kde se nám příliš nedaří,“ dodal Suárez, který v posledním ligovém kole střelecky prosadil hned ve dvou případech.