Mkhitaryan si užívá poslední dny na Old Trafford. Jaký obchod je na spadnutí?

Jak již bylo před pár týdny zmíněno, s budoucností arménského reprezentanta Henrikha Mkhitaryana na Old Trafford je to nahnuté. Někdejší tvář Borussie Dortmund s největší pravděpodobností klub opustí již v lednu, jen zatím není jisté, na kterou novou adresu zamíří, i když ve hře jsou i zajímavé evropské celky.

Mkhitaryan si užívá poslední dny na Old Trafford. Jaký obchod je na spadnutí?

Mkhitaryan přišel do Manchesteru United jako velké posila, od které si mnozí hodně slibovali. Na počátku se zdál být skutečně přínosem, ale pod taktovkou portugalského kouče José Mourinha jeho forma uvadla a i on sám se nakonec z hrací plochy vytratil.

Během podzimu odehrál jen něco málo minut a je stále jistější, že jaro již stihne na jiné adrese. Zájemců je celá řada, skloňuje se například i návrat do Borussie, ale ve hře je také Inter Milán, který se již v Manchesteru dotazoval na jeho dostupnost.

Na San Siro by mohl arménský legionář zamířit již v lednu, pokud obě strany naleznou společnou řeč. Inter by chtěl osmadvacetiletého Mkhitaryana nejprve na půlroční hostování, ale pokud bude nucen prodat v zimě jednu ze svých hvězd, může se jednat i o okamžitý trvalý přestup. Na jídelníčků zvučných klubů jsou například Icardi nebo Perišič.