Kadeřábek přišel o spoluhráče a Bayern se pochlubil první zimní posilou za 12 milionů eur

Kadeřábek přišel o spoluhráče a Bayern se pochlubil první zimní posilou za 12 milionů eur

Jen nedlouho po pohárovém skalpu Borussie Dortmund se vedení Bayernu Mnichov pochlubilo první zimní posilou pro odvetné bundesligové boje.

Do Bavorska se vrátil bývalý hráč klubu Sandro Wagner, jenž uzavřel ve staronovém působišti smlouvu do 30. června 2020.

Mistr Německa za něj zaplatil 12 milionů eur. "Zbývá vyřešit ještě několik technických detailů, ale v zásáadě mohu potvrdit, že při jednáních se Sandrem Wagnerem jsme v cílové rovince," citoval web eufotobal.cz slova předsedy Karla-Heinze Rummeniggeho.

Nyní třicetiletý útočník je odchovancem giganta z Allianz Areny a prošel mládežnickou akademií Bayernu. Poté však vyrazil "o dům dál" a zahrál si i za Kaiserslautern, Hertu Herlín, Darmstadt, Duisburg či Werder Brémy.

Dnes již bývalý kolega Pavla Kadeřábka působil v Hoffenheimu druhým rokem. Během 40 startů v základní sestavě Nagelsmannova mužstva si připsal 15 bundesligových branek.

Do Allianz Areny přichází 194 centimetrů vysoký německý reprezentant i na přání Roberta Lewandowského, jenž si před časem veřejně postěžoval, že za sebe nemá náhradu a že by mu prospělo, kdyby si mohl občas odpočinout a vydechnout.

Lewandowski cítí, že nadešel jeho čas. Kam zamíří?