Zlín? Švenger i Štípek si hledají nový klub, Podio už ho našel. Diopa chtějí Ševci udržet

Zlín? Švenger i Štípek si hledají nový klub, Podio už ho našel. Diopa chtějí Ševci udržet

Aktuálně devátý celek HET ligy z moravské Letné, který se v rámci zimní přípravy utká například se Slovanem Bratislava či Rapidem Vídeň, avizuje první změny v hráčském kádru.

Na startu zimní přípravy už nebude v Páníkově kádru osmadvacetiletý argentinský středopolař Pablo Podio, který dorazil do města ze slovenské Podbrezové.

V průběhu podzimu se ale neprosadil do užšího kádru a Ševci tak nyní dotahují jeho hostování v ázerbajdžánském klubu FK Keshla. "On i my jsme chtěli, aby pravidelně hrál," citoval server idnes.cz slova manažera letošního účastníka Evropské ligy Zdeňka Grygery.

S Jiráčkem, Zlámalem a spol. už nebude pokračovat ani další záložník David Štípek. Pětadvacetiletého hráče tak čeká po Plzni, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, Příbrami a Zlínu hledání nového zaměstnavatele.

Smlouvy vypršely jak náhradnímu brankáři Milanu Švengerovi, tak útočníkovi Dame Diopovi. Druhého zmíněného čtyřiadvacetiletého Senegalce s minulostí ve Slavii by Fastav rád udržel a ještě s ním hodlá jednat a jeho dvouleté angažmá prodloužit.

Majitel Liberce chce po Slavii za svůj brankářský klenot 60 milionů