Nejzvučnější jména v MSFL: Vicemistr světa i patnáctiletý ligový debutant

Nejen první si zaslouží pozornost fanoušků. Za sledování stojí bezpochyby i nižší soutěže, jednak díky svému ojedinělému náboji a kouzlu, ale také proto, že v řadě týmů najdeme známá jména se zajímavou kariérou. Moravskoslezská fotbalová liga v tomto směru není výjimkou. Po třetiligových trávnících se v letošní sezoně prohání třeba vicemistr světa či ostřílený borec, který v nejvyšší soutěži debutoval už v 15 letech. Podívejte se na pětici nejzvučnějších jmen v MSFL.

Karel Kroupa

Další zkušený harcovník, kterého můžete pravidelně vídat při zápasech MSFL. Prostějov má v sedmatřicetiletém forvardovi opravdovou oporu. Všechny třetiligové kluby se rozhodně nemohou chlubit tím, že mají v kádru borce s více než 150 odehranými ligovými zápasy. Syn velké brněnské legendy hrál nejvyšší soutěž právě za Zbrojovku, Teplice, Kladno a také Zlín. Kromě nepřeberného množství zkušeností je pro mužstvo platný hlavně díky své střelecké potenci.

Nejvíc se mu vydařila předloňská sezona, kdy týmu pomohl 25 brankami k postup do druhé nejvyšší soutěže. Střelecky se mu dařilo i letos na podzim. Během patnácti kol,v nichž ani jednou nechyběl v základní sestavě, jich nastřádal přesně deset a je nejlepším střelcem svého týmu, který by měl na jaře znovu bojovat o postup. Prostějov totiž přezimuje na první místě tabulky MSFL. „Podzimní výsledky nám ale velí zabojovat o postup,“ hlásí prostějovský kapitán.

I v 41 letech se dát hrát třetí liga! Trio nejstarších hráčů v MSFL

Druhou ligu chceme vybojovat, pak už je to na vedení, hlásí kapitán lídra MSFL

Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji