Dveře tu máš otevřené, láká Rakitič Coutinha

Dveře tu máš otevřené, láká Rakitič Coutinha

Phillipe Coutinho je i nadále spojován s přestupem z Liverpoolu do Barcelony. Uvítal by jej i chorvatský záložník ve službách Katalánců Ivan Rakitič.

Dveře jsou prý otevřené. Klub z Barcelony lanařil Coutinha celé léto a velmi intenzivně jednal s Liverpoolem o jeho přestupu. Vypadalo to, že transferu brazilského špílmachra do Barcelony nebrání nic. Čekalo se a čekalo a přestup však nevyšel. I přesto o něj Barca zájem neztratila.

"Každý dobrý hráč je u nás vítán. Máme otevřené dveře pro každou světovou extratřídu. A tou Coutinho bez diskuze je," řekl Rakitič. "Se vším respektem k Liverpoolu a jeho fanouškům doufáme, že se k nám připojí," pokračoval chorvatský playmaker. "Ale pokud k nám nepřestoupí, budeme mu přát hodně štěstí v Liverpoolu," dodal.

Jenže Rakitič možná neví, že pokud by Barcelona vítala Coutinha, možná by se loučila s ním. V létě totiž padaly i spekulace, že právě Rakitič by byl součástí přestupu. Liverpool by dostal značnou peněžní sumu a Rakitiče, zatímco do prvního týmu v La Lize by putoval právě Phillipe Coutinho.