Nepříchodu Schicka nelituji, říká kouč Juventusu před zápasem proti Římu

Nepříchodu Schicka nelituji, říká kouč Juventusu před zápasem proti Římu

Patrik Schick ze záhadných důvodů v létě nakonec nepřestoupil do Juventusu, ačkoliv absolvoval zdravotní prohlídku. Situace využil AS Řím, který českého kanonýra koupil. Litují neúspěšného přestupu Schicka v Juventusu?

Na dané téma se vyjádřil i úspěšný trenér Staré dámy Massimilliano Allegri. "Rozhodně toho nelituji, protože klub v létě řešil více důležitých přestupů a přivedl několik mladých hráčů. Rozhodně nemám proč AS Řím závidět," nechal se slyšet italský trenér. "Já už špičkový tým mám," dodal.

A proč vlastně k transferu nedošlo? Schick na začátku přestupových termínů podstoupil zdravotní prohlídku v Juventusu a úspěšnému přestupu scházely pouze výsledky. Ovšem poté byl celý svět šokován. Schick na zdravotní prohlídce selhal!

Očividně ale došlo k omylu. Schick totiž úplně stejné vyšetření o nějaký ten týden později absolvoval v Římě a tady uspěl. "To, co mu v Juventusu našli bylo na úrovni rýmy. Sprostě s námi smlouvali, že nám místo třiceti milionů dají pouze dvacet. To jsme odmítli a k přestupu se neschýlilo," prozradil v létě prezident Sampdorie, jenž jej následně za požadovanou částku prodal do Říma.

 Více na https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-italie-serie-a/321996/trener-juventusu-pred-slagrem-s-as-rim-nelituji-ze-schick-neprisel.html