Když prohrajete, tak je všechno v pr***, stěžuje si Zidane na aktuální nálady fanoušků

Když prohrajete, tak je všechno v pr***, stěžuje si Zidane na aktuální nálady fanoušků

Real dnes utrpěl nečekaně vysokou porážku od Barcelony, která ve španělské nejvyšší soutěži upevnila svou pozici na prvním místě a pravděpodobně odsunula Real Madrid z bojů o titul. Zinedine Zidane si v pozápasovém hodnocení postěžoval na fakt, že fanoušci jsou ovlivněni aktuálními výsledky a většina z nich není schopna jeho práci hodnotit z dlouhodobého hlediska, které je podle něj důležitější.

„Tohle je prostě fotbal, je to o aktuálních výsledcích. Když vyhrajete, všechno je nádherné, všichni se smějí a když prohrajete, tak je všechno v pr***, jsem smutní, je to hrozná porážka, ale my jsme Real, my se nikdy nevzdáváme a uděláme všechno proto, abychom Barceloně cestu za titulem zkomplikovali. Nyní mají všichni týden dovolenou a pak se vrátíme silnější, to vám garantuju,“ prohlásil Zidane po zápase pro beIN SPORTS.

„Fotbal je o rozhodnutích a já jsem dneska udělal rozhodnutí, že bude hrát Mateo (Kovačič) a Isco začne na lavičce. Vzhledem k průběhu zápasu a červené kartě jsem již pak Isca nemohl použít. Dneska nám prostě nic nevyšlo,“ dodal Zidane.

Propast mezi Barcelonou a Realem ze zvětšila na čtrnáct bodů a v titul již snad nedoufají ani ti nejzarytější fanoušci "Bílého baletu". Většina fanoušků ale za Zinedine Zidanem stále stojí a žádné hlasitější volání po jeho odchodu slyšet není. Zidane vyhrál s Realem dvakrát v řadě Ligu mistrů a v posledních letech dominoval evropskému fotbalu.