Nadějný krajan Mohameda Salaha upřednostnil Spartu před Basilejí a směřuje na Letnou

Nadějný krajan Mohameda Salaha upřednostnil Spartu před Basilejí a směřuje na Letnou
OBSAHUJE VIDEO

Jak prozradil agent Filip Zíka z agentury Global Sports, Sparta by měla brzy ve svých strukturách přivítat egyptského fotbalistu, jehož cena je podle transfermarkt.com 150 tisíc eur.

Letenský cíl má totiž podle zmíněného manažera chystat příchod devatenáctiletéo záložníka a součástku egyptské reprezentace do 20 let Ahmeda Hamdyho.

A šlo by o Andreou Stramaccionim vyhlížený post 10, což byla role Tomáše Rosického. "Jde o tvořivého záložníka na pozici číslo deset," citoval web sport.cz slova Zíky, podle něhož je ale objekt využitelný i jako pravé křídlo.

Teenager dosud figuroval na soupisce týmu Al Ahlí Káhira, který se v tabulce egyptské Premier League drží na průběžné druhé pozici se ztrátou sedmi bodů na Ismaily (oproti lídrovi má však odehrány o tři duely méně). v nynějším působišti má smlouvu jen do 30. 6. 2018.

Ačkoliv by měl nejdříve zakotvit v juniorce, kde by se mohl v průběhu jarní části "rozkoukat", slavnému "S" z Generali arény dává přednost i před Basilejí, která přitom figuruje v jarní vyřazovací fázi Ligy mistrů.

Že by konečně našel nový klub? O Konatém uvažují na Kypru

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.