Z miláčka zrádcem? Coutinho je spojován s odvěkým rivalem Liverpoolu!

Z miláčka zrádcem? Coutinho je spojován s odvěkým rivalem Liverpoolu!

Liverpoolská senzace Philippe Coutinho má hodně nápadníků. Tím nejvážnějším je pravděpodobně katalánská Barcelona, která se jej pokoušela získat už v létě. Vše by ale nakonec mohlo být jinak a Coutinho by se musel stěhovat jen o pár kilometrů vedle.

Brazilský záložník má spojenou minulost s působením v Serii A v dresu Interu Milán, kde docela zklamal a poté se stěhoval do Liverpoolu. Tam se razantně zlepšil a sezónu co sezónu podává skvělé výkony. Úplně nejlepší byl tu minulou a na tu navázal i letos.

Proto není divu, že je o něj takový zájem. Liverpool se jej ale zbavit nechce. Barcelonu se celé léto snažil vyždímat do posledního centu, nakonec si ale kluby neplácly. Katalánci jej prý stále chtějí a nabídnou Reds 120 milionů liber v lednu.

Nikde ale není napsané, že se s touto nabídkou Liverpool spokojí. Jenže zájem je i odjinud. Brazilského záložníka by chtěl koupit i konkurenční Manchester United, který na ulici žebrat o peníze na přestup jistě nemusí a ani pro ně není trojciferná částka problém. Rudí ďáblové prý nedávno vstoupili do jednání a oficiální nabídku zatím nepodali, je to však otázkou času. Záleží na tom, jak se Coutinho a Liverpool rozhodnou.