Csaplár přivítal v příbramské kabině 7 nových tváří včetně Slepičky a Švengera

Csaplár přivítal v příbramské kabině 7 nových tváří včetně Slepičky a Švengera
OBSAHUJE VIDEO

Ambiciózní Příbram, která jde do jarních bojů FNL ze slibné třetí pozice a dvoubodovou ztrátou na opavského lídra, zahájila pod trenérem Josefem Csaplárem přípravu hned s několika novými tvářemi.

K touto datu je jich sedm. Karel Soldát se vrátil do svého domovského klubu z hostování a na zkoušku dorazil čtyřlístek Toáš Bulíř (Jablonec), Dušan Pinc (Plzeň), Radim Jurča (Velké Meziříčí) a Martin Klán (Jirny).

Nejznámějšími "greenhorny", kteří už však Příbramí prošli v minulosti a oba si svého času zahráli také za Spartu, jsou jednatřicetiletý brankář Milan Švenger, jenž dorazil na přestup z Fastavu Zlín a šestatřicetiletý útočník Miroslav Slepička, jehož si bývalý stratég Viktorie Žižkov, Slavie či Liberce "proklepne" a pokud se osvědčí, třetiligový Písek bude v jeho případě minulostí.

Jisté jsou zatím jen dva odchody - Janu Kvídovi bylo ukončeno hostování z Hradce Králové a u Litavy končí také další zapůjčený hráč Vojtěch Hron.

První přípravný duel sehrají Danoski, Grajciar, Skácel, Zápotočný a spol. za necelé dva týdny v Rakousku proti tamnímu klubu SV Ried.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.