Bláznivá výměna! PSG chce Ronalda, koho nabízí v rámci výměny?

Bláznivá výměna! PSG chce Ronalda, koho nabízí v rámci výměny?

Real Madrid a Paris Saint-Germain čeká v únoru dvojzápas v rámci osmifinále Ligy mistrů. Jeden velký match ale spolu hrají už v lednu. Soupeří spolu na přestupovém trhu a navzájem se přetahují o své hráče.

Zatímco jméno největší hvězdy Paříže Neymara je spojováno se zájmem Bílým baletem, o Cristiana Ronalda stojí zase tým z města pod Eiffelovkou. Real Madrid by však kromě Neymara ve svém týmu uvítal i uruguayského kanonýra PSG Edinsona Cavaniho.

A právě ten by mohl být součástí transferu. Do Paříže by putoval Cristiano Ronaldo a opačným směrem by šla tučná peněžní suma a jinak neprodejný Edinson Cavani. Neymar by se tedy nestěhoval.

Pokud by ale přestup vyšel, v Paříži by se Cristiano Ronaldo setkal právě s Neymarem. A to není vize portugalské legendy. Když byl dříve Neymar spojován s transferem do Madridu, Ronaldo prezidentovi klubu Perézovi rázně oznamoval, že s Brazilcem v útoku hrát nechce. Možná i proto nakonec přestup nevyšel. 

Paříž tak pravděpodobně bude muset udělat nějaký kompromis. Buď do nabídky za Ronalda zahrne Neymara, nebo se s pětinásobným nejlepším fotbalistou planetou může rozloučit. 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.