Marotta o ceně za Dybalu: Nálepku jsme na něj nedali

Marotta o ceně za Dybalu: Nálepku jsme na něj nedali

Sportovní ředitel Giuseppe Marotta uvedl, že Juventus nemá v úmyslu umístit na trh argentinského útočníka Paula Dybalu. V posledních týdnech se přitom spekuluje o jeho odchodu.

Paulo Dybala nedohrál sobotní utkání na půdě Cagliari, na vině je ovšem zranění. V posledních týdnech byl argentinský útočník několikrát pranýřován za své výkony, podle sportovního ředitele Beppeho Marotty ale vedení nemá v úmyslu hráče prodat.

Spekulovalo se především o Realu Madrid, který navíc nyní jistě bude chtít trumfnout nákup Barcelony v podobě Philippeho Coutinha. Marotta ale uvedl, že cenovou nálepku Dybala nemá.

"Žádnou cenovou nálepku jsme na něj nedali. Je tedy těžké určit, kolik by Dybala stál. Ale my nemáme v úmyslu dávat jej na přestupový trh," odpověděl Marotta na otázku, kolik by Dybala stál, když Coutinho přestoupil do Španělska za 160 milionů eur.

Kromě toho zkušený sportovní ředitel uvedl, že jeho tým v zimě nechystá téměř žádnou změnu, jelikož je kádr zcela podle představ vedení. "Leden je od toho, aby se opravil váš kádr. My naštěstí máme v pořádku všechny jednotlivé složky," dodal Giuseppe Marotta.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.