Hazard? Ale jděte! Real cílí v kádru Chelsea ještě na jednoho borce...

Hazard? Ale jděte! Real cílí v kádru Chelsea ještě na jednoho borce...

Mauro Icardi z Interu a Harry Kane z Tottenhamu. Toť dva renomovaní kanonýři, o kterých se v posledních týdnech píše v souvislosti s lasem Realu Madrid.

Bílý balet ze San Bernabéua by se ale mohl i přes zdrženlivější postoj trenéra Zinedina Zidana posílit také v jiné než jen útočné řadě.

Ačkoliv má být z Chelsea dlouhodobým cílem úřadujícího vítěze Ligy mistrů belgický špílmachr Eden Hazard, na Stamford Bridge se nalézá ještě jeden hráč, který nedá madridským představitelům spát...

Prezident Los Blancos Florentino Pérez totiž potvrdil, že se klub na modré straně Londýna zajímá také o defenzivně laděného Španěla Marcose Alonsa.

Sedmadvacetiletý fotbalista, jenž stále čeká na svůj premiérový start za národní mužstvo, je jasnou oporou soboru Antonia Conteho a i přes své primátní úkoly vydatně podporuje i ofenzivu. Důkazem budiž 12 přesných zásahů za 18 měsíců v Premier League.

Ten už v minulosti součástí Reau byl, ale za áčko si téměř nekopl a pak putoval do zahraničí. Před příchodem do Chelsea, v jejíž barvách operuje již více než rok a půl, oblékal trikoty Boltonu Wanderers, Fiorentiny ši Sunderlandu.

Arsenal už je s odchodem Sáncheze smířený, dokonce má náhradu!