Nadějného stopera Slavie Mareše, který je na soustředění ve Španělsku, sledují Villarreal i Valencie

Nadějného stopera Slavie Mareše, který je na soustředění ve Španělsku, sledují Villarreal i Valencie
VÍME PRVNÍ

Nadějného osmnáctiletého, bez čtyř centimetrů dvoumetrového, stopera pražské Slavie Vojtěcha Mareše, který je v současnosti na soustředění áčka červenobílých ve Španělsku (poblíž města Cádiz v Puerto Sotogrande v Andalusii), sledují některé přední španělské kluby, hlavně FC Villarreal, ale také třeba FC Valencie.

 

Informují o tom tamní média.

Vojtěch Mareš (narozen 5. června 1999, výška 196 centimetrů/váha 80 kilogramů) hostoval na podzim v druholigové Viktorii Žižkov, s níž slávisté dlouhodobě spolupracují.

Španělský server superdeporte.es v této souvislosti připomíná, že Mareš je českým reprezentantem do 19 let a v dnech 30. a 31. ledna 2018 by se měl představit na Kanárských ostrovech na turnaji Copa del Atlantico, kde se tým Česka do 19 let utká s japonskou a právě španělskou dorosteneckou reprezentací.

Mohu potvrdit, že Mareše kluby ze Španělska sledují, což ale ještě nemusí nic znamenat. Jelikož ale Vojta začal na podzim už ve svých osmnácti letech pravidelně hrát druhou ligu a odváděl stabilní výkony i v reprezentaci do 19 let, víme, že ho pozorují nejen španělské kluby, ale také týmy z Německa a Francie,“ řekl efotbalu Marešův hráčský agent Jan Levý.

Přijde Sparta o jedničku? Benítez už v Newcastlu nechce Trappa, ale rád by pracoval s Dúbravkou

 

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.