Figo na adresu Bílého baletu: Real může opět vyhrát Ligu mistrů

Figo na adresu Bílého baletu: Real může opět vyhrát Ligu mistrů

Real Madrid po domácí prohře v El Clasicu už patrně vzdal veškeré naděje na titul. Šestnáctibodová ztráta na vedoucí Barcelonu se zdá být nedosažitelná, a tak se i podle slov bývalého portugalského fotbalisty zaměří na další velmi cennou trofej - Ligu mistrů.

Vyřazovací část prestižní Ligy mistrů pomalu klepe na dveře Real Madrid nečeká vůbec lehký souboj. Hned do osmifinále mu los přidělil silný celek z hlavního města Francie, se kterým si Figo vůbec hlavu neláme. Podle něj má Real v záloze tajný plán, díky němuž zvrátí průběhu bitvy ve svůj prospěch. 

„PSG je s Neymarem a Mbappém silnější než loni, avšak nesmíme zapomínat na to, že Real Madrid je největší klub na světě. Stále se pokouší být silnější a stále mají ty největší ambice. Věřím tomu, že se během následujícího přestupového období pokusí získat velkou posilu, která jim pomůže tyto ambice naplnit,“ prozradil Figo v rozhovoru pro goal.com.

Už delší dobu bývá s Realem Madrid skloňováno jedno velké jméno, a to patří belgickému záložníkovi Chelsea Edenu Hazardovi. Ten otálí s podpisem nové smlouvy u svého dosavadního zaměstnavatele, čímž si ponechává zadní vrátka stále pootevřená případným nabídkám. Cena za něj by i tak nebyla vůbec nízká. 

Sám Luís Figo kdysi poznal pocit, jaké to je mít nálepku nejdražšího hráče světa. V červenci roku 2000 za něj Bílý balet zaplatil kontroverzní částku 2,2 miliardy korun, což bylo v té době dokonce 2x více, než za kolik jej Barcelona v roce 1997 získala z Interu Milán. V případě Edena Hazarda by cena mohla být až pětinásobně vyšší.