Neapol nechtěla Immobileho a prohloupila. A v zimě nedostane ani Krejčího spoluhráče

Zástupce rozjetého kanonýra Lazia Řím Cira Immobileho prozradil, že se o jeho klienta ucházela Neapol, ale nakonec si jeho angažmá rozmyslela, což ji nyní s odstupem času může řádně mrzet.

Neapol nechtěla Immobileho a prohloupila. A v zimě nedostane ani Krejčího spoluhráče

O všem se rozpovídal Alessandro Moggi, jenž potvrdil, že mohl bývalý útočník Juventusu, Sieny, Grosseta, Pescary, Janova, Sevilly, Turína či Borussie Dortmund podepsat svého času pod Vesuvem smlouvu.

Sedmadvacetiletý italský reprezentant aktuálně prožívá sezonu snů. V osmnácti startech se v Serii A gólově prosadil již dvacetkrát a střelecké tabulce vládne před všemi dalšími ofenzivními esy jako Icardi, Dybala, Džeko, Higuaín či Mertens.

Ač mohl gólově udivovat právě v barvách nynějšího lídra Serie A, nakonec se tak děje "jen" v Římě, který se mu po slabším období nebál podat pomocnou ruku a teď z toho nebývale těží.

"Immobile? De Laurentiis ho mohl podepsat za 8 milionů eur, ale nechtěl ho. To je pro prezidenta skvělá vizitka," rýpl si do prvního muže neapolského fotbalu Moggi.

S týmem SSC je spojován i jeho další klient Simone Verdi (jeho tržní cena je 14 milionů eur), jenž aktuálně září v Boloně, kde má kontrakt do roku 2021. "Zatím do Neapole nepřestoupí. Nehrál by tam pravidelně tak jako v Boloně. Musí dokončit sezonu tam, kde je a pak vše zvážíme," doplnil na adresu pětadvacetiletého kolegy Ladislava Krejčího agent.