Liberec si řekl za Koláře částku, která by byla v rámci české ligy bezkonkurenčním rekordem

Nejdražším hráčem v rámci transferů mezi českými celky by se mohl stát třiadvacetiletý objev libereckého podzimu Ondřej Kolář, jenž má na tuzemské prvoligové mapě 30 startů.

Liberec si řekl za Koláře částku, která by byla v rámci české ligy bezkonkurenčním rekordem

O vážném zájmu Slavie už se píše několik týdnů. Nyní by se měla do boje přihlásit také Sparta, která možná bude muset hledat náhradu za Martina Dúbravku, jehož si v metropoli vyhlédl Newcastle United.

Majitel Slovanu Ludvík Karl si však svůj klenot cení a rozhodně ho neprodá levně - na sport.cz se dokonce píše o neuvěřitelných 60 milionech korun.

Pokud by na to nějaký domácí klub kývl, liberecký odchovanec, který má pod Ještědem kontrakt do léta 2019, by jasně překonal dosavadního rekordmana Jana Sýkoru, jenž se přesunoval ze stadionu U Nisy do Edenu za téměř dvojnásobně nižší sumu.

"Slávistický zájem o Ondru registrujeme. To je zatím všechno, co k tomu můžu říct," citoval portál sport.cz slova ředitele severočeského celku Libora Kleibla.

193 centimetrů vysoký brankář, jenž je uznávaný i za výborné čtení hry a nadprůměrnou rozehrávku, má za sebou i dvě hostovací mise ve Varnsdorfu.