Brazilský záložník Ramires doufá v návrat na evropskou scénu. Zájem má Inter

Bývalý záložník Chelsea vyjádřil svou touhu vrátit se do vrcholného fotbalu na evropském působišti. V rozhovoru pro Sky Italy zmínil Inter Milán a pevně doufá, že se podobný přestup uskuteční. 

Brazilský záložník Ramires doufá v návrat na evropskou scénu. Zájem má Inter

Třicetiletý fotbalový záložník Ramires Santos do Nascimento, jehož si lépe pamatujeme z dob svého působení v Anglii, kdy ještě se slavnou Chelsea vyhrál prestižní Ligu mistrů, působí již dva roky v čínské lize a asi tam neprožívá své nejlepší chvilky. Ve svém rozhovoru, který byl plný nabitý emocemi, vyjádřil touhu vrátit se mezi fotbalovou špičku, než pro něho bude příliš pozdě. 

„Kdybych se mohl vrátit zpátky do Evropy a připojit se k velkému klubu, jako je například Inter Milán, byl by to opravdu šťastný moment jak pro mou rodinu, tak pro mě samotného,“ povzdechl si. 

„Ale víte, jak to chodí. Samotné rozhodnutí nezáleží jenom na mně, ale na také na klubu. Pevně doufám, že se nakonec domluvíme a půjdu právě do Interu. Nyní však musím pracovat na své formě a pokračovat v dobrých výkonech, “ dodal. 

Ramires po připojení k Chelsea v roce 2010, kam přešel z Benfiky, celkově nastoupil k 261 utkáním. V roce 2016 se za 25 milionů liber připojil k čínskému celku Jiangsu Suning, za který odehrál 32 zápasů a v 11 případech poslal míč za záda brankáře soupeře.  

Gazetta delo Sport však už informuje o tom, že pokud se má Ramires k týmu italského celku připojit, bude to pouze na hostování. I to by ovšem splnilo hráčovy současné představy a o místo v základní sestavě by jistě rád zabojoval.