Javier Hernández by se mohl znovu stěhovat. West Ham je otevřený přestupovým nabídkám

Jako by se po slavném mexickém útočníkovi slehla zem. Doba, kdy si jej vyhlédl sám veliký Sir Alex Ferguson, aby je přivedl k Rudým ďáblům, je dávno pryč. Nyní by se současný hráč West Hamu mohl opět stěhovat.

Javier Hernández by se mohl znovu stěhovat. West Ham je otevřený přestupovým nabídkám

Javier Hernández, přezdívaný také jako Chicharito (což v mexické španělštině znamená hrášek), si v posledních letech zahrál i za Real Madrid či Bayer Leverkusen. V červenci roku 2017 se za 16 milionů liber přestěhoval k londýnskému celku, kam si ho vyhlédnul ještě bývalý trenér Kladivářů Slaven Bilić.

David Moyes, který po chorvatském stratégovi převzal u londýnského celku otěže, má před sebou nelehké úkoly. Jedním je vytažení West Hamu ze sestupového pásma, což se mu alespoň prozatím podařilo, a druhým je vybudování vlastního týmu.

Na tiskové konferenci Moyes sice naznačil, že by jeho tým potřeboval spíše posílit, než aby nechal současné hráče jít, ale podle posledních informací ESPN a také těch, jež vychází přímo z nitra klubu, je vedení přinejmenším ochotné zvážit veškeré nabídky, které se budou týkat nyní už devětadvacetiletého mexického reprezentanta.

A Chicharito by sám rád uvítal větší herní zatížení. V letošním ročníku Premier League z 21 soutěžních zápasů vstřelil pouze 4 branky a pod taktovkou trenéra Moyese se během ligového střetnutí objevil pouze jednou na startovací listině. Stalo se tak zrovna ve venkovním klání proti Tottenhamu, kde West Ham nakonec bral cenný bod.