Chelsea není Arsenal, své hvězdy zřejmě udrží

Zdá se, že Real Madrid má smůlu. Úřadující mistr totiž podle posledních informací udrží obě své hvězdy, Thibaut Courtois i Eden Hazard by totiž měli zůstat. 

Chelsea není Arsenal, své hvězdy zřejmě udrží

Zatímco Arsenal v Anglii pravděpodobně přijde o obě své hvězdy (na mysli máme Mesuta Özila a Alexise Sáncheze), úřadující mistr a hlavní městský rival by měl oba své klíčové hráče udržet.

Real Madrid se v posledních týdnech zajímal o gólmana Thibauta Courtoise a záložníka Edena Hazarda. Kouč Bílého baletu Zinedine Zidane sice následně upřesnil, že brankáře Real nyní nehledá, o Hazarda měl ale francouzský trenér zájem.

Podle informací deníku Daily Mirror ale oba dva hráči zůstanou v Arsenalu, sám Hazard potvrdil, že je připraven podepsat u Blues novou smlouvu, ačkoliv dvě předchozí nabídky odmítl. "Ano, podepíšu nový kontrakt," uvedl Belgičan na otázku anglického reportéra.

A ihned doplnil, že se tak stané poté, co svým podpisem stvrdí svou budoucnost na Stamford Bridge i belgický brankář. "Myslím, že jako první podepíše Thibaut. Poté já," dodal Eden Hazard.