Alisson je v hledáčku velkoklubů. Nyní uvažuje pouze o AS, po sezóně bude vybírat z nejrůznějších nabídek

Loni byl římskou dvojkou, letos už ale Alisson do branky AS Řím nikoho nepouští a po vynikajících výkonech si řekl o přestup do většího klubu. Zájem má Liverpool či Real Madrid, sám Brazilec se ale nyní soustředí jen na letošní sezónu.

Alisson je v hledáčku velkoklubů. Nyní uvažuje pouze o AS, po sezóně bude vybírat z nejrůznějších nabídek

Po přestupu z Brazílie odchytal Alisson loni jen patnáct zápasů, v Serii A se poté neobjevil. Letos je ale jasnou jedničkou a navíc předvádí vynikající výkony.

Brazilského gólmana pozorně sleduje Liverpool a nabídka se dá v létě očekávat i od Realu Madrid. Pětadvacetiletý brankář se ovšem nyní soustředí jen na své výkony v Itálii. "Jsem šťastný v Římě. Samozřejmě mě těší, že mě sleduje tolik lidí, ale já se soustředím pouze na svůj klub. Má budoucnost je v rukou boha," uvedl Alisson v rozhovoru pro Sky Sport.

Vzápětí ale Alisson přiznal, že v létě bude uvažovat o možných nabídkách. "Opakuji, nyní se soustředím jen na Řím. V červnu ale o nabídkách zřejmě budeme mluvit," pokračoval dále Brazilec, který se snaží hlavně o to, aby římští fanoušci nepocítili ztrátu Wojciecha Szczesného, který v létě přestoupil do Juventusu.

"Pracoval jsem velmi tvrdě a budu se snažit pokračovat v této cestě. Spolu se spoluhráči se snažíme o to, aby fanoušci nepocítili ztrátu Wojciecha. A myslím, že zatím odvádíme skvělou práci," doplnil gólman, který letos v italské nejvyšší soutěži vychytal už devět čistých kont.