Conte Londýn opustit nechce, v delší budoucnost u Blues ale nevěří

Antonio Conte vyvrátil, že by se chystal opustit Chelsea. V Londýně je spokojený, přesto už se ale pomalu smiřuje s tím, že brzy u úřadujícího mistra skončí.

Conte Londýn opustit nechce, v delší budoucnost u Blues ale nevěří

Antonio Conte na tiskové konferenci před utkáním s Leicesterem uvedl, že nemíní z Londýna odcházet před vypršením svého kontraktu. 

"Všechno je možné, jak víte, jednou jste tady a za pár dní Vás může vystřídat jiný manažer. Mám tu ale ještě jeden rok a jsem zde šťastný. Neexistuje žádný důvod, proč bych měl odejít, práci v Chelsea se věnuji naplno a s chutí," odpověděl Conte na jeden z dotazů novinářů.

Italský kouč si ale zároveň myslí, že u Blues nevydrží delší dobu. "V tomto případě si myslím, že mě klub pošle pryč," hovořil na téma, zda mu vedení úřadujícího mistra nabídne nový kontrakt.

"Pro manažera takového klubu je to zcela normální situace. Loni jsme vyhráli titul a byli ve finále FA Cupu. V takovém klubu je to ovšem pro manažera pouhá historie," pokračoval dále Conte, který je ale na tuto situaci připraven.

"Mám spoustu zkušeností, jak se s tímto vypořádat. Ale víte, je to zvláštní. Hned po prvním kole, kdy jsme prohráli s Burnley, byl na mě vyvíjen obrovský tlak. Myslím, že v jiném klubu by se to nestalo," doplnil Ital, kterého by v Chelsea mohl nahradit Massimiliano Allegri či Maurizio Sarri. Oba v současné chvíli působí v italské Serii A.