Došla Realu trpělivost? Nabízí Ronalda výměnou za jiného hráče

Došla Realu trpělivost? Nabízí Ronalda výměnou za jiného hráče

Nejlepší kouč a hráč loňského roku Zinedine Zidane a Cristiano Ronaldo jsou tuto sezónu výrazně horší a jejich jména se skloňují v souvislosti s odchodem z Bílého baletu.

Florentino Peréz ovšem dříve Zidanovi vyjádřil dlouhodobou důvěru a po neúspěšné půlsezóně by jej nejspíše nevyhodil. Nicméně Cristiano Ronaldo by už v lednu mohl odejít do týmu Paris Saint-Germain! 

Ačkoliv se jedná o nejlepšího střelce probíhajícího ročníku Ligy mistrů, v La Lize to Ronaldovi pálí mizerně a i díky jeho nególům Real ztrácí tolik bodů na lídra. V lednu má Ronaldo většinou zhruba patnáct gólů, letos je to asi třikrát méně.

Kam by měl ale odejít? Forma neforma, jedná se o dlouhodobě nejlepšího hráče planety, jenž se momentálně může pyšnit tituly nejlepší hráč Evropy, nejlepší hráč světa, mistr Španělska, vítěz Ligy mistrů, klubový mistr světa či mistr Evropy. Málokterý klub by si jej mohl dovolit.

Přestoupit by mohl pouze do týmu, který by Real Madrid mohl "vydírat." A to je Paris Saint-Germain. Ten má hráče, o něhož Real Madrid stojí. Tím je Neymar. Real nabízí Pařížanům supervýměnu Ronaldo za Neymara. Na odezvu z Paříže si ale musí počkat...