Ševci se zbavují muže, který jim vystřelil vítězství v Českém poháru. Kam ho posílají?

Zlínský tým, který začal zimní přípravou cennou remízou s rakouským Rapidem Vídeň, je chudší o jednoho hráče. Kdo přibyl k Milanu Švengerovi, Dame Diopovi, Davidu Štípkovi či Pablo Podiovi?

Ševci se zbavují muže, který jim vystřelil vítězství v Českém poháru. Kam ho posílají?

Na určitou dobu opoští soubor trenéra Bohumila Páníka čtyřiadvacetiletý ofenzivní středopolař Robert Bartolomeu, jenž byl do konce jarní části zapůjčen slovenskému celku FC ViOn Zlaté Moravce.

"Robert Bartolomeu odchází na půlroční hostování do týmu FC ViOn Zlaté Moravce, který je účastníkem slovenské nejvyšší fotbalové soutěže. Věříme, že zde znova nabere dostatečné zápasové vytížení. Přejeme mu hodně štěstí," citoval web fcfastavzlin.cz slova manažera Ševců Zdeňka Grygery.

Autor vítězné branky z loňského finále MOL Cupu, který dohromady nastoupil za Zlín k sedmadvaceti duelům s bilancí dvou vstřelených branek, byl na podzim téměř bez vytížení. V HET lize šel do akce třikrát a na trávnících strávil jen 73 minut čistého času.

Zlaté Moravce které mají v kádru hned pět Brazilců, jsou po první polovině Fortuna ligy na osmé příčce. 24. ledna se utkají v přípravě právě se Zlínem. Ve slovenské nejvyšší soutěži může bývalý hráč Znojma debutovat 17. února v domácím utkání proti vedoucímu Spartaku Trnava.