Paris Saint-Germain má pro Real návrh - koupí Ronalda, když Pérez přestane lovit Neymara

Paris Saint-Germain má pro Real návrh - koupí Ronalda, když Pérez přestane lovit Neymara

Nejlepší střelec v historii Ligy mistrů Cristiano Ronaldo, jenž oslaví příští měsíc třiatřicáté narozeniny, je stále hráčem, kterého by si dokázali představit v řadě světových velkoklubů.

Paris Saint-Germain je ochotna nabídnout za bývalý gólostroj Sportingu Lisabon či Manchesteru United velkou spoustu peněz, ale vše má jeden háček.

A ten spočívá v tom, pokud prezident Los Blancos Florentino Pérez slíbí, že úřadující šampion Ligy mistrů přestane lanařit ofenzivní hvězdu Neymara, jenž je součástí Parku princů od loňského léta.

Sám dvaatřicetiletý Portugalec, jenž prožil v La Lize nejslabší první polovinu sezony za poslední léta (4 trefy ve čtrnácti vystoupeních nejosu čísla, jimiž by se chlubil), měl údajně oznámit, že by se odchodu ze španělského metropole nebránil.

V jeho případě však zatím nepřipadají v úvahu nabídky klubů působících v čínské Super Leaue či americké Major League Soccer. Mistr Evropy z roku 2016 by se totiž rád udržel na vrcholu a dál vylepšoval rozjeté rekordy.

Kromě Paříže se mluví i píše o jeho návratu na Old Trafford, kde by se potkal se svým oblíbeným trenérem José Mourinhem. Jeho devátá sezona v Primera División tak může být současně i jeho poslední.