Nespokojený Cavani překoná rekord Ibry a po sezóně prý odejde

Nespokojený Cavani překoná rekord Ibry a po sezóně prý odejde

V Paříži je upřednostňován Neymar a Edinson Cavani to výrazně pociťuje. Ve Francii tak dohraje letošní sezónu a poté zamíří zpět do Itálie. Informuje o tom alespoň deník Corriere dello Sport.

Nesedli si už od první chvíle, řeč je o Neymarovi a Edinsonu Cavanim. Druhý jmenovaný převzal po odchodu Zlatana Ibrahimoviče útočnou pozici číslo jedna a naplňoval ji na sto procent.

I přesto si ale pařížský velkoklub vzal do svého kádru Neymara, který nyní pozici lídra Cavanimu uzmul. Uruguajský kanonýr již nekope ani pokutové kopy a ve Francii se čím dál tím více spekuluje o jeho odchodu.

Vše přiživil deník Corriere dello Sport, podle kterého Francouz dohraje sezónu v PSG a následně zamíří do turínského Juventusu. Naštvaný Edinson Cavani sice vyrovnal v minulém utkání Ibrahimovičův střelecký klubový rekord, kvůli Neymarovi jej ale zatím nepřekonal.

Změnit by se to mohlo už v následujícím utkání, podle italských médií to ale nic nezmění na tom, že autor dvaceti branek z letošní sezóny Ligue 1 chce Paříž opustit. V létě tak přijde s nabídkou Juventus a Cavani by se tak po pěti letech mohl vrátit do míst, kde fotbalově vyrostl.

V Itálii hrál za Palermo a Neapol, během šesti celých sezón si na své konto připsal 136 branek.