Alexis je jako Harry Potter. V čem?

Alexis je jako Harry Potter. V čem?

Těžko bychom mohli srovnávat nějakého fotbalistu s nějakou filmovou postavou. Dříve se sice Brazilec Ronaldo svým vzhledem přirovnával k Homeru Simpsonovi, srovnávání Alexise Sanchéze s Harrym Potterem je však ještě více sci-fi.

Trenér prvoligového klubu z Anglie Burnley, jenž se jmenuje Sean Dyche, přirovnal právě Sanchéze ke mladému kouzelníkovi. Nemá to však nic společného s jeho rolí, nýbrž s hercem a jeho kariérou. 

Alexis je totiž spojován už od Vánoc s přestupem do Manchesteru United a prý by si i nemálo finančně polepšil. Zatímco v Jižní Americe si vydělal sotva na auto, v Udinese se měl podstatně lépe. Po přesunu do Barcelony byl ještě o nějaký ten peníz bohatší a v Arsenalu bere zase o pár tisíc liber týdně více.

A mohlo by být ještě lepší. Pokud klapne jeho transfer na Old Trafford, přišel by si skoro na dvojnásob svého současného platu. Přesně takhle to dělal Harry Potter.

"Když hrál první film ve třinácti letech, dostal za to pár babek. Za třetí film v patnácti letech dostal 15 milionů. Za čtvrtý film už dostal 35 milionů a stále mu bylo teprve 19. Alexis je jako Harry Potter. Dostává čím dál více peněz. Ale nedivím se. Když to tak mají herci, proč by nemohli i sportovci?" Položil řečnickou otázku kouč Burnley.